خانه > اینجا و آنجا, بیانیه ها, بازداشتی ها, دولت, سازمان ها > پاسخ هیئت ویژه: هيچگونه مدرکي دال بر تجاوز جنسي به افراد مورد ادعاي آقاي کروبي وجود ندارد

پاسخ هیئت ویژه: هيچگونه مدرکي دال بر تجاوز جنسي به افراد مورد ادعاي آقاي کروبي وجود ندارد

قوه قضائیه – هیئت سه نفره تعیین شده از سوی رئیس قوه قضائیه گزارش خود از مستندات مهدی کروبی و پیرامون حوادث پس از انتخابات را به آیت الله لاریجانی ارائه کرد ، در این گزارش آمده: هيئت سه نفره قضايي به اين جمع‌بندي رسيده است که نه تنها هيچ‌گونه مدرکي دال بر تجاوز جنسي به افراد مورد  ادعاي آقاي کروبي وجود نداشته و ادعاهاي مطرح شده  بدون مستند و عاري از حقيقت است، بلکه ادعاها و مدارک ارائه شده کاملاً ساختگي و براي انحراف افکار عمومي تنظيم شده است .  متن کامل گزارش هیئت به شرح زیر است : اعضاء هيئت سه نفره قضايي پس از بررسي اظهارات آقاي کروبي و بررسي مدارک وي نتيجه جلسات خود را به همراه 2 پيشنهاد به آيت ا… آملي لاريجاني ارائه کردند که رئيس قوه قضائيه ضمن تقدير و تشکر از زحمات هيئت سه نفره با پيشنهادات ارائه شده موافقت کرد. براساس پيشنهادات هيئت سه نفره مناسب است نتيجه گزارش اين هيئت از طريق رسانه‌هاي جمعي به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

هيئت سه نفره همچنين پيشنهاد کرده است  گزارش به مرجع صالحه قضايي ارسال تا با مباشرين و معاونين و با کساني که در ادامه اقدامات ضد امنيتي عليه نظام پس از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري و در راستاي ادامه همان خط و جريان با نشر اکاذيب و ايراد تهمت و افترا علاوه بر تشويش اذهان عمومي به حيثيت و اعتبار نظام و بعضي از نهادهاي نظام و همچنين موجب هتک حيثيت و حرمت بعضي از مردم شده‌اند برخورد عادلانه و قاطع صورت گيرد.

بنابر موافقت رئيس قوه قضاييه و پيشنهاد هيئت سه نفره متن گزارش اين هيئت به شرح ذيل به اطلاع عموم مردم مي‌رسد.

حضرت آيت‌الله لاريجاني  (زيدعزه العالي)

رياست محترم قوه قضاييه

سلام عليکم

در پي ارسال نامه ازطرف آقاي مهدي کروبي به حضرت‌عالي مبني بر آزار و تجاوز جنسي به بعضي از افراد دستگير شده در آشوب‌هاي ماه‌هاي اخير و ارجاع آن نامه به هيأت سه نفره براي پيگيري جدي و اعلام نتيجه به استحضار مي‌رسد:

-پس از وصول نامة آقاي کروبي ، ايشان بلافاصله براي اداء توضيح و ارائه مستندات موارد ادعايي جهت حضور در هيأت سه نفره به دفتر دادستان کل کشور فراخوانده شد.

-آقاي کروبي در وقت مقرر در جمع هيأت در دادستاني کل حاضر و پس از اشاره به زمان انتخابات و بعد از آن در پاسخ اين سؤال که ادعا و مستندات شما مبني بر تجاوز جنسي به بعضي از افراد دستگير شده در آشوب‌هاي اخير چيست؟ توضيح دادند:

من مطالبي را دراين خصوص شنيده‌ام و بر اثر فشار و ناراحتي روحي نامه‌اي به آقاي هاشمي رفسنجاني نوشتم و پس از ده روز آن را روي سايت قرار دادم و آن را منتشر کردم.

سؤال شد افراد مورد نظر شما چه کساني هستند وچگونه شما به اين مسأله پي برديد؟

در پاسخ مي‌گويد:

1-ترانه موسوي

من ترانه موسوي يا اعضاء خانواده او را نديده‌ام و از افراد مرتبط با آقاي ميرحسين موسوي و اعضاي کميته‌اي که من و آقاي موسوي تشکيل داده‌ايم شنيده‌ام و خودم اطمينان ندارم و فقط صرفاً شنيده‌هاي اين‌جانب است و در اين مورد مستندي ندارم.

2-الف – ش

ابتدا ازطريق  افراد خوب خودمان يعني حزب اعتماد ملي شنيدم که اين فرد گفته سه نفر مرا در خيابان جُردن سوار ماشين کردند و به محلي بردند درآنجا افراد ديگري هم بودند که من چشم‌هايم بسته بود که هيچ کس را نديدم ونمي‌شناسم مورد ضرب و شتم مکرر قرار گرفتم و به من درحالي که ايستاده بودم و دست‌هايم بسته بود و از بالا آويزان کرده بودند بنحوي که پاهايم به سختي به زمين مي‌رسيد به من تجاوز جنسي شد. من خودم اين فرد را خواستم و اظهارات او را شنيدم و سپس يکي از اعضاء حزب اعتماد ملي اظهارات ايشان را روي يک لوح فشرده ضبط کرد که يک نسخه از آن را به شما تحويل مي‌دهم.

ازآقاي کروبي سؤال‌شد آقاي الف –ش در چه ‌روزي و در کدام يک از آشوب‌هاي خياباني دستگير شده است؟

آقاي کروبي پاسخ داد: نمي‌دانم من سؤال نکردم ولي در تظاهرات و درگيري نبود. مي‌گويد در خيابان جردن تنها بودم و سه نفر مرا سوار يک ماشين کردند و بردند.

3-فرد سومي است که ادعاي تجاوز ندارد و من هم او را نديده‌ام و فقط از افراد مرتبط با حزب اعتماد ملي و آقاي ميرحسين موسوي شنيده‌ام. اين فرد هم در تظاهرات و درگيري‌ها نبوده ولي گفته چند نفر مرا دستگير کردند و به شدت مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند به صورتي که سر و صورت و بسياري از اعضاء بدنم زخم شده و خود خانواده او از همه اعضاء بدن او عکس گرفته‌اند و من يک نسخه از اين عکس‌ها را به شما مي‌دهم.

4-خانم م- الف

اين خانم از طرف بچه‌هاي حزب اعتماد ملي به من معرفي شد و من با او صحبت کردم و او ادعاي تجاوز جنسي ندارد ولي مي‌گويد روز اول دستگيري مرا به اداره آگاهي بردند و در آنجا مورد ضرب و شتم و هتاکي قرار گرفتم و در مقابل عکس‌العمل من لباس مرا کشيدند و دست آنها به بدن من برخورد کرد.

5-فرد ديگري به نام س – پ

اين خانم فرزند شهيد است و چند نفر از اعضاء خانوادة او شهيد شده‌اند و از طرفداران                آقاي موسوي بودند که با مادرش شبانه تکبير مي‌گفتند آمده‌اند او را در منزل دستگير کرده‌اند و سپس او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند و پس از چند روز جنازه او را که بخشي از قسمت پايين بدن او با اسيد سوخته بوده مخفيانه به خاک سپرده‌اند. افراد آقاي ميرحسين به منزل او رفته‌اند و شنيده‌ام آقاي ميرحسين موسوي در جلسه ختم او شرکت کرده است و من هم قرار بود به منزل آنها بروم که فرصت نشد و فرزندم به سراغ آنها رفت.

از آقاي کروبي سؤال شد آيا آنچه در مورد اين چند نفر شنيده‌ايد براي شما اطمينان حاصل شده که اين افراد را در درگيري‌ها و آشوب‌هاي بعد از انتخابات دستگير و مورد ضرب و شتم و احياناً تجاوز جنسي قرار داده‌‌اند؟

آقاي کروبي پاسخ داد: نه. من اطمينان ندارم و اينها شنيده‌هاي من است ولي چون در انتخابات معترض بودم و ذهنيتي داشتم لذا هر کسي ادعايي داشت به سراغ او مي‌رفتيم و يا آنها را دعوت مي‌کرديم و با آنها صحبت مي‌کرديم.

از آقاي کروبي سؤال شد از چه زماني به شما و يا حزب اعتماد ملي مراجعه کردند؟

آقاي کروبي پاسخ داد: بعد از اينکه من نامه به آقاي هاشمي رفسنجاني نوشتم و پس از اينکه نامه را منتشر کردم و در سايت قرار دادم مراجعه کردند.

سؤال شد اگر اطمينان به مسائل مطروحه نداشتيد و قبل از اينکه نامه بنويسيد و روي سايت قرار دهيد کسي به شما مراجعه نداشته و حرفي نزده است بر چه اساس و مبنايي نامه نوشتيد و منتشر کرديد و مطالبي که اثبات آن نياز به بررسي‌هاي دقيق قضايي دارد که مورد سوء استفاده همه دشمنان و بدخواهان قرار گرفت در نامه خود به نظام و نهادها نسبت داديد؟

آقاي کروبي به اينگونه سؤالات که به روشن شدن واقعيات کمک مي‌کرد به شدت واکنش نشان مي‌دادند و از موضوع ادعايي منحرف و به تقلب و امثال آن مي‌پرداختند.

به آقاي کروبي گفته شد احتمال نمي‌دهيد افرادي مغرض و يا فرصت طلب بخواهند با طرح اين‌گونه مسايل ذهن مردم را با طرح مسايلي که هيچ ارتباطي با مسائل بعد از انتخابات ندارد منحرف و موجب بي‌اعتمادي مردم به نظام و مسؤولين شوند؟

آقاي کروبي پاسخ داد: اگر واقعاً ثابت شود که اين موارد صحيح نبوده است خودم با کمال شجاعت به مردم مي‌گويم من اشتباه کردم.

آقاي کروبي پس از پايان جلسه چهار عدد لوح فشرده که مدعي بود افراد حزب اعتماد ملي تهيه کرده‌‌اند جهت بررسي به هيأت تحويل دادند و مقرر شد پس از ملاحظه لوح هاي فشرده و پيگيري موارد ادعايي درصورت لزوم مجدداً آقاي کروبي خواسته شود.

از همان روز موضوع با جديت از طرف هيأت پيگيري شد ، ابتدا لوح فشرده مربوط به الف –ش که مورد ادعاي اصلي و به اصطلاح مستند اصلي آقاي کروبي بود ملاحظه شد.

نکات بسيار قابل توجه و تأملي در چگونگي تهيه و ساخت اين لوح فشرده ملاحظه گرديد و به روشني مشخص بود که چه القائاتي به ياد شده صورت گرفته که مشروح آن  پيوست گزارش مي‌باشد وبا توجه به نکات تأمل برانگيز مقرر شد بنحو مقتضي از الف –ش و تهيه کنندگان لوح فشرده تحقيق شود که فرداي همان روز از دفتر آقاي کروبي ازطريق سايت حزب اعتماد ملي اعلام گرديد الف –ش مفقود شده است.

در ادامه تحقيقات مشخص شد الف –ش که مدعي هستند مفقود شده و حتي به ظاهر خانواده او هم از او اطلاعي ندارد به صورت مخفيانه با يکي از افراد مرتبط با آقاي کروبي و حزب اعتماد ملي بنام داوري که يکي از تهيه کنندگان لوح فشرده و يکي از افراد معرفي کننده اين فرد به کروبي بود در تماس مي‌باشد و از ناحيه آقاي داوري راهنمايي مي‌گردد.

گرچه تحقيقات در زواياي مختلف اين مورد ادامه دارد ولي تاکنون اجمالاً مشخص شده آقاي        الف– ش در هيچ يک از درگيري‌هاي خياباني دستگير نشده و در هيچ يک از مراکز انتظامي و امنيتي سابقه‌اي مبني بر بازداشت و دستگيري ندارد و تهيه لوح فشرده نيز کاملاً با انگيزه سياسي و البته خيلي ناشيانه تهيه شده است و در اظهارات الف – ش در اين لوح فشرده ابهامات و تناقضات زيادي وجود دارد و شايد همين امر سبب شده که بلافاصله او را مخفي کرده و مخفيانه از حزب اعتماد ملي با او در تماس هستند ولي اعلام مي‌کنند که او مفقود شده است.

در ادامه تحقيقات مشخص گرديد:

1-ادعاي آقاي کروبي به نقل از اطرافيان خود يا آقاي ميرحسين موسوي پايه و اساسي نداشته و عاري از حقيقت مي‌باشد.

2-آقاي کروبي درمورد خانم س –پ  ادعا کرده بود که فرزند جانباز شيميايي است که همراه مادرش شبانه الله اکبر مي‌گفته او را دستگير کرده‌اند و سپس او را مورد آزار قرار داده و پس از چند روز جنازه او را که با اسيد سوزانده شده بود مخفيانه به خاک سپرده‌اند و درخصوص همين س – پ  سايت‌هاي وابسته به آقايان ميرحسين موسوي و کروبي و به رونويسي از سايت‌هاي وابسته به اين دو نفر رسانه‌هاي مختلف ضدانقلاب قلم فرسائي‌هاي فراواني عليه نظام و نهادها کرده‌اند که به گوشه‌اي از آن و نتيجة تحقيقات در اين خصوص به شرح ذيل اشاره مي شود:

در مورخه 8/6/88 دربرخي از سايتها چنين آمده است:

«افشاء نام و نشان يکي از شهدايي که مخفيانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شد                        س- پ ( نام کامل در سايت ذکر شده است) قرباني جنايت لباس شخصي‌ها ، اطلاعات جديدي درباره يک شهيد گمنام جنبش سبز از دو روز قبل به موج سبز آزادي رسيد که در اين دو روز جزئيات آن را مورد بررسي قرار داديم و از صحت آن مطمئن شديم س – پ  تنها فرزند جانباز شهيد  ع – پ  که در يکي از شب‌هاي پس از کودتا درحالي که به الله اکبر گفتن شبانه بر پشت بام خانه‌شان  بوده از سوي نيروهاي لباس شخصي بسيج دستگير شد وپس از بيست روز جنازه او در يکي از سردخانه‌هاي جنوب تهران از سوي مادرش شناسايي شد. گفتني است مراسم س – پ  روز شنبه هفتم شهريور به صورت محدود در مسجدقلهک برگزارشدونمايندگان از جنبش‌ سبز براي ‌همدردي با خانواده در اين مراسم شرکت کردند.»

در اعلاميه به اصطلاح فوت اين خانم آمده است:

…….. بدين‌وسيله درگذشت غنچه پرپرشده مرحومه س – پ  تنها فرزند جانباز شهيد ع – پ  را به اطلاع اقوام و آشنايان مي‌رساند.

درمورد  مشاراليها تحقيق شد و مشخص گرديد:

1- پدر وي  شهيد نبوده و چند سال پيش فوت کرده واصولاً ( س – پ ) تنها فرزند خانواده نيست و دختر شهيد هم نمي‌باشد.

2-مشاراليها با مادرش اختلاف داشته و از سال 86 تاکنون 6 مورد از منزل فراري شده وهر بار مادرش براي پيدا کردن او به مراکز انتظامي مراجعه داشته است و در مواردي پس از روزهايي به منزل برگشته و در چند مورد هم توسط مأمورين انتظامي با پسر و دختر ديگر دستگير و زنداني و يا تحويل مادرش شده است که گزارش مبسوط آن پيوست مي‌باشد.

درمورد اخير مادر س – پ  بنام الف – ع در 21/4/88 در نامه‌اي به يکي از سران مي‌نويسد:

…. در روز شنبه 13/4/88 ساعت 13:45 براي تهيه دارو از منزل خارج شده بود در هنگام بازگشت با عدم حضور دخترم مواجه شدم و از آن تاريخ تاکنون از او اطلاعي ندارد و استدعا دارم دستور دهيد فرزندم را پيدا کنند.

3-از قرار اطلاع  خانم مذکور چند روز پيش تماس مي‌گيرد و مي‌گويد من تا چند روز ديگر
به منزل برمي‌گردم.

4-مادر وي از آنچه که آقاي کروبي و مرتبطين با آقاي ميرحسين موسوي و سايت‌هاي مربوطه گفته و نوشته‌اند اظهار بي‌اطلاعي مي‌کند و مي‌گويد نمي‌دانم دخترم دستگير شده و يا مثل دفعات قبل از خانه بيرون رفته و هيچ اطلاعي از وضعيت او ندارم.

5-آنچه که فعلاً قطعي است عدم حضور س – پ  است  که مثل دفعات قبل از خانه فرار مي‌کرده و ساير مسائل مطروحه از ناحيه آقاي کروبي و افراد مرتبط با  آقاي ميرحسين موسوي به هيچ وجه صحت ندارد.

8-مادر مشاراليها  مي‌گويد فردي با منزل ما تماس گرفت و گفت دخترت کشته شده و جنازه او را دفن کرده‌اند و تلفن را قطع کرد و خودش را معرفي نکرد. من که از فرارهاي قبلي دخترم بين همسايگان و آشنايان رنج مي‌بردم و اين بار نيز دخترم مدتي بود که نبود و اين تلفن هم بيشتر مرا نگران کرد موضوع را به يکي از همسايگان بنام اشراقي (کارمند بانک ملي و مرتبط با ستاد  آقاي ميرحسين موسوي) و خانم کاشاني که در جريان فرارهاي قبلي دخترم بود در ميان گذاشتم و قرار شد براي او جلسه ختمي بگيرم و کارهاي بعدي را براي گرفتن مسجد و… آقاي اشراقي دنبال کرد.

فرداي آن روز که مسأله را با آقاي اشراقي مطرح کرده بودم و قرار شد جلسه ختم برقرار کنيم حدود ساعت 10 شب فردي بنام آقاي مقيسه با منزل ما تماس گرفت و گفت به شما تسليت مي‌گويم و در مراسم شما هم شرکت مي‌کنيم. من گفتم شما را نمي‌شناسم آقاي مقيسه گفت دختر شما کشته شده جريان چيست؟ من تأکيد کردم من اصلاً شما را نمي‌شناسم و اصلاً موضوع اين نيست آقاي مقيسه تلفن را قطع کرد.

روزي که در مسجد قلهک مراسم داشتيم وقتي مداح اعلام کرد آقاي ميرحسين موسوي شرکت کرده من خيلي تعجب کردم وبعد به من اطلاع دادند که آقاي ميرحسين مي‌خواهد به منزل بيايد وتسليت بگويد که من قبول نکردم. از يک روز قبل از ختم و تا دو سه روز بعد، مکرر افرادي که خود را                    از طرف آقاي  ميرحسين موسوي معرفي مي‌کردند با من تماس مي‌گرفتند و مطالبي را مطرح مي‌کردند که من درجريان نبودم و يا چيزهايي مي‌گفتند که من تکذيب مي‌کردم.

در روز سه شنبه 10/6/88 حدود ساعت 30/21 آقاي مقيسه به درب منزل ما مراجعه کرد و گفت به همراه همسر جواد امام از طرف کميتة آقايان  موسوي و کروبي براي دلجويي آمده‌ايم و به آقاي کاتوزيان نماينده مجلس هم اطلاع داده شده که او هم بيايد. من گفتم شما را نمي‌شناسم و در منزل تنها هستم و درب را باز نکردم.  آقاي مقيسه گفت چرا مي‌ترسيد ما براي کمک به شما و پيگيري موضوع آمده‌ايم. من مخالفت کردم و اجازه ورود به منزل ندادم. آقاي کاتوزيان نيز همان شب حدود ساعت 30/22 آمد و به او هم گفتم من در منزل تنها هستم و اجازه ورود ندارم.

با مشخص شدن موارد فوق آقاي کروبي براي ساعت 14 روز 16/6/88 مجدداً به دادستاني کل کشور فراخوانده شد وباحضور در هيأت سه نفره به بيان نتيجه تحقيقات و نحوه رسيدگي پرداخته شد.

در ابتداي جلسه و قبل از بيان نتيجه تحقيقات هيأت از آقاي کروبي پرسيده شد آيا ظرف اين مدت غير از آنچه در جلسه قبل گفتيد مطلب ديگري درخصوص موارد ادعايي داريد يا نه؟

آقاي کروبي جواب داد: ظاهراً س – پ دختر شهيد نبوده و در اين رابطه اشتباه شده. دختر خانمي با يک نفر ديگر به من مراجعه کرد وگفت من خواهر س – پ هستم و پدر ما شهيد نشده است چند سال پيش فوت کرده و من مي‌خواستم از چگونگي مرگ خواهرم مطلع شوم. من ( کروبي) گفتم از چگونگي آن اطلاع ندارم و اين مسائل را شنيده‌ام. گفت آدرس منزل آنها را به من بدهند گفتم چگونه آدرس خواهرت را نداريد. گفت: ما با زن پدرمان اختلاف شديد داشتيم و من رفت و آمد نمي‌کردم و آدرس او را ندارم.

من (کروبي) با بچه‌ها تماس گرفتم و گفتم اين خانم چنين مي‌گويد که پدرش شهيد نشده است. آنها گفتند درست است پدرش شهيد نشده. از آقاي کروبي پرسيده شد که چه کسي در جريان وضعيت اين خانم بوده؟  آقاي کروبي جواب داد: آقاي مقيسه گفته پدر ايشان شهيد نشده و نيز گفته ظاهراً دختر زنده است و تماس گرفته است.

با آقاي کروبي به تفصيل و به صورت دوستانه صحبت شد و جزئيات تحقيقات با ايشان مرور شد و آقاي کروبي قبول کرد مسائل مطروحه درمورد س –پ کاملاً بي‌اساس و با انگيزه سياسي مطرح شده است.

همچنين وقتي به آقاي کروبي نکات مربوط به لوح فشرده آقاي الف- ش مطرح شد و گفته شد دفتر شما بلافاصله پس از حضور شما در دادستاني اعلام کرد آقاي الف -ش مفقود شده است               آقاي کروبي گفت آقاي داوري از حزب اعتماد ملي و از نزديکان من با چند نفر ديگر لوح فشرده را تهيه کرده‌اند و اکنون هم آقاي الف –ش با آقاي داوري در تماس مي‌باشد.

چگونگي تحقيقات و بي پايه و اساس بودن موضوعات مطروحه درمورد ترانه موسوي نيز با آقاي کروبي در ميان گذاشته و گفته شد حال که واقعيت براي شما مشخص شد حداقل در چند مورد ازجمله س –پ  قبول داريد که مطالب گفته شده خلاف بوده و مغرضانه چنين مطالب کذب و ناروايي عليه نظام و مردم تهيه ومنتشر شده و بهترين دستمايه براي دشمنان قرار گرفته است و با توجه به صحبتي که در جلسه قبل داشتيد که اگر براي شما ثابت شد موردي اشتباه بوده با شجاعت اعلام مي‌کنيد که اشتباه کرده‌ايد اکنون بنحو مقتضي براي مردم توضيح دهيد شايد بخشي از آثار شوم اين تهمت و افتراء بزرگ از بين برود ، آقاي کروبي پاسخ دادند من موارد ديگري هم دارم و هرگاه همه آنها برايم ثابت شود آن زمان اعلام اشتباه مي‌کنم.

نتيجتاً ازمجموع تحقيقات جامع ميداني بعمل آمده و استماع اظهارات آقاي کروبي و بررسي دقيق            لوح هاي فشرده ارائه شده از ناحيه ايشان و تشکيل جلسات متعدد و فشرده و ساير اقدامات صورت گرفته که مشروح آن به پيوست تقديم مي‌گردد ، هيأت به اين جمع‌بندي رسيد که نه تنها هيچ‌گونه مدرکي دال بر تجاوز جنسي به افراد مورد ادعاي آقاي کروبي وجود نداشته و ادعاهاي مطرح شده بدون مستند و عاري از حقيقت مي‌باشد بلکه ادعاها و مدارک ارائه شده کاملاً ساختگي و براي انحراف افکار عمومي تنظيم شده که مراتب ازطريق مراجع قضايي و امنيتي براي ريشه‌يابي موضوع در دست بررسي بوده که نتيجه نهايي آن متعاقباً جهت تنوير افکار عمومي اعلام خواهد شد.

پيشنهاد:

1-نتيجه گزارش هيأت از طريق رسانه‌هاي جمعي به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

2-گزارش به مرجع صالحه قضايي ارسال تا با مباشرين و معاونين و با کساني که در ادامه اقدامات ضد امنيتي عليه نظام پس از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري و در راستاي ادامه همان خط و جريان با نشر اکاذيب و ايراد تهمت و افترا علاوه بر تشويش اذهان عمومي به حيثيت و اعتبار نظام و بعضي از نهادهاي نظام و همچنين موجب هتک حيثيت و حرمت بعضي از مردم شده‌اند برخورد عادلانه و قاطع صورت گيرد.

اعضاي هيأت سه نفره:

1- ابراهيم رئيسي ، معاون اول رئيس قوه قضائيه

2- غلامحسين محسني اژيه، دادستان کل کشور

3- علي خلفي ، رئيس حوزه رياست قوه قضائيه

  1. سپتامبر 12, 2009 در 21:15

  2. سپتامبر 12, 2009 در 22:24

  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: